המעצבת המבטיחה - סבינה מוסייב.

המעצבת המבטיחה - סבינה מוסייב. 3.0 out of 5 based on 4 votes.

המעצבת המבטיחה של StyleRiver לחודש זה היא סבינה מוסייב שעומדת מאחורי המותג הקרוי על שמה, ומשיקה בפעם הראשונה את קולקציית הקיץ שלה: שיחה אופנתית על הפריטים הכי שווים, מקורות ההשראה, והחלום שמתגשם בימים אלו ממש 

sabina_musaev
סבינה מוסייב

 "שמי סבינה מוסייב, בת 28. נולדתי בבקו, בירת הקווקז, שזה איזור עשיר בעבודות טקסטיל כמו שטיחים קווקזיים, ויש הרבה עושר ויזואלי מסביב. סבי ואבי עסקו בחייטות שם, וסבתי עשתה רקמות אתניות אותנטיות על גבי מפות, כלי מיטה ובגדים. בדיעבד זה השפיע על האופן בו אני בוחרת את הבדים שלי. הושרשה בי הגישה הדקורטיבית, ואני תמיד מחפשת עניין וייחוד בכל חומר איתו אני בוחרת לעבוד. ברגע שאני מוצאת את האלמנט שמרתק אותי, סביבו אני בונה את כל הדגם. אופן הנפילה ואופי החומר מכתיבים לי את הסילואט והגזרה של הדגם שאעצב."

"סיימתי את התואר לעיצוב אופנה בשנקר לפני כ-3 שנים, ומאז אני מעצבת עצמאית ללקוחות פרטיות. זוהי קולקציית קיץ רשמית ראשונה שלי, והיא נמכרת כרגע בבוטיקים מובחרים בתל אביב. אני מייצרת כמויות מוגבלות מכל דגם (עד 15 פריטים), זה מבטיח ללקוחות שלי ייחודיות. חשוב לי לציין שלעסק נוסף לאחרונה בן זוגי, ואנו מנהלים אותו יחד. שמו מאיר מויאל".

מה את מעצבת?

"אני מעצבת בגדי נשים בסקאלה שנעה בין יום לערב. פריטי היום שלי הם ברמת גימור גבוהה, ויש דגש על דיטיילים, מה שהופך אותם למגונדרים יותר, ולכן מתאימים גם ללבישה בערב. חשוב לי מאד לדייק במינונים כך שגם בגדי הערב שלי, גם אם הם עשירים בחומר ובגזרות מוקצנות מעט, הם עדיין מאד נינוחים ו'קוליים'. הקו מאד מאופיין בנשיות רכה ועדכנית, עשירה אך לא עמוסה. רומנטית אבל לא מתוקה".

מי קהל היעד שלך?

"נשים בכל הגילאים, שאוהבות פריטים שלא צועקים, אלא שמחמיאים בנשיות עדינה ולא פרובוקטיבית ליופיין הטבעי. נשים עדכניות וייחודיות שמעריכות איכות על פני טרנדים חולפים וחרושים. כאלה שרוצות להיות סקסיות ובולטות מבלי להתפשר על הנוחות".מהי פסגת חלומותייך בהקשר של הקריירה והחיים בכלל?"העסק הזה הוא התינוק שלי, הוא נולד לא מזמן ואני שואפת למצות את הפוטנציאל שלו כמה שיותר. ובכללי מאחלת לעצמי להיות מאושרת ולגרום כמה שיותר אושר לסביבה שלי."

עיטורי עלים (צילום: תום מרשק ,mako)   
עיטורי עלים
אירוע בית בנמל (צילום: ברק פכטר ,mako)
אניה בוקשטיין עם החולצה של סבינה
שמלת מקסי דגם סאנשיין שאהוב על סבינה במיוחד (צילום: תום מרשק ,mako)   
שמלת מקסי דגם סאנשיין שאהוב על סבינה במיוחד
חצאית מקסי שחורה וחולצת חד קרן ורודה (צילום: mako ,mako)   
חצאית מקסי שחורה וחולצת חד קרן ורודה
שמלת מקסי הדפסים כחולה (צילום: תום מרשק ,mako)   
שמלת מקסי הדפסים כחולה
שמלת מידי לבנה (צילום: תום מרשק ,mako)   
שמלת מידי לבנה




( 4 Votes )
המעצבת המבטיחה - סבינה מוסייב.